25 wrz 2023

Otwarcie sezonu żeglarskiego 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Jego Magnificencji Rektora AWFiS – prof. Pawła Cięszczyka, zapraszamy na uroczyste otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2020 w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS im. dr. Krzysztofa Zawalskiego, które odbędzie się we wtorek 23 czerwca 2020 r. o godz. 17.30 pod masztem flagowym NCŻ AWFiS ul. Stogi 21, 80-642 Gdańsk.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o potwierdzenie obecności na adres mailowy p. Macieja Szafrana (NCŻ AWFiS): maciej.szafran@awf.gda.pldo dnia 19 czerwca 2020 r.

Dodatkowo informujemy, iż celem zapewnienia bezpieczeństwa stale monitorujemy i ewidencjonujemy liczbę osób na terenie przystani NCŻ AWFiS, przy wejściu na obiekt oraz na jego terenie znajdują się dozowniki z ogólnodostępnym środkiem do dezynfekcji rąk. Przestrzegamy zasady dystansu społecznego oraz wszystkich wytycznych i zaleceń MZ i GiS.

Obowiązujące zasady przebywania na terenie NCŻ AWFiS znajdują się w załączniku, w przypadku podejrzenia wystąpienia objawów COVID-19 lub kontaktu z potencjalnie zakażonymi koronawirusem apelujemy o pozostanie w domu.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Załoga NCŻ AWFiS