Zaplecze konferencyjne Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS pozwala na organizację spotkań szkoleń, wykładów, konferencji, zebrań, narad o charakterze dydaktycznym jak i biznesowym.

Bez wątpienia wyróżnia nas lokalizacja na uboczu od miejskiego zgiełku oraz wyjątkowa sceneria, bezpośredni widok z sal konferencyjnych na Zatokę Gdańską, Rozlewisko Wisły Śmiałej oraz Rezerwat Przyrody „Ptasi Raj”.

Infrastruktura (możliwość organizacji imprez towarzyszących takich jak szkolenie żeglarskie czy regaty) w połączeniu z unikatową lokalizacją i atmosferą żeglarskiej mariny stanowią o wyjątkowości naszej oferty.

W budynku NCŻ AWFiS znajduje się również zaplecze noclegowe (standard sportowy) i tawerna żeglarska zapewniające nocleg i wyżywienie gości/ uczestników.

Obiekt jest w 100% dostosowany to potrzeb osób z niepełnosprawnością o czym stanowią m.in. windy, brak progów oraz inne udogodnienia na terenie NCŻ AWFiS, szczególnie praktyczny wymiar ma zlokalizowanie zaplecza noclegowego, konferencyjnego i tawerny na jednym piętrze.

Praktyczna możliwość dowolnej konfiguracji sali za pomocą systemu dźwiękochłonnych ścianek działowych zapewnia niezbędny komfort pracy zarówno w małych grupach, jak i przy organizacji kilkudziesięciu osobowych konferencji do maksymalnej liczby 70-110 uczestników w dużej sali konferencyjnej, zależnie od układu.

Na zaplecze konferencyjne Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS składają się:

– sala konferencyjna (dzielona na 3 mniejsze sale) dla max. ilości 100 osób,

– sala VIP seminaryjna dla max. ilości 15 osób,

– sala nawigacyjna dla max. ilości 10 osób,

– sala komputerowa dla max. ilości 10 osób,

– gabinet Rektorski dla max. ilości 5 osób.

 

Opis standardu i wyposażenia sal:

 • klimatyzacja
 • nagłośnienie
 • dobre oświetlenie – światłem dziennym oraz lampami z regulacją na natężenia (ściemniacze) oraz podziałem strefy
 • elektryczny system rolet, z podziałem na strefy
 • stoły, krzesła (ustawienie do każdorazowego uzgodnienia)
 • komputer, ekran, rzutnik multimedialny
 • tablice
 • flipchart
 • bliskość odpowiedniej liczby toalet

Lokalizacja: 2 piętro NCŻ AWFiS /dojazd windą/ wejście schodami

Przykładowe ustawienie sali konferencyjnej (max 3 części):

Zastosowanie nowoczesnego systemu ruchomych ścian dźwiękochłonnych pozwala na każdorazowe dostosowanie sali do Państwa potrzeb. Możliwość podziału dużej sali na trzy mniejsze stwarza nieograniczone możliwości do kreowania ciekawych i efektywnych spotkań.

 

Proponujemy Państwu wybór jednego z trzech ustawień:

 • ustawienie „teatralne” – gwarantuje maksymalną ilość miejsc;
 • ustawienie „w podkowę” – zapewnia kontakt wzrokowy pomiędzy uczestnikami szkolenia, pomaga w integracji grupy, polecane szczególnie do zajęć o charakterze warsztatowym;
 • ustawienie „szkolne” – ustawienie z wykorzystaniem stołów i krzeseł zwróconych w kierunku prowadzącego pozwala na wygodne notowanie i uczestnictwo w wykładzie.

 

Cena (w zależności od liczby uczestników):

mała (do 30 osób) – 39zł/godzina – 199zł/dzień

średnia (do 60 osób) – 99zł/godzina – 549zł/dzień

duża (do 100 osób) – 109zł/godzina – 699zł/dzień

Lokalizacja: 2 piętro NCŻ AWFiS/ dojazd windą/ wejście schodami

Wygodna i elegancka sala z owalnym stołem i krzesłami przewidziana na spotkania i narady dla około 15 uczestników, zapewniająca wysoki standard i kameralną atmosferę. Widok za oknem (orientacja okiem na Rozlewisko Wisły Śmiałej oraz Rezerwat Przyrody „Ptasi Raj”) zapiera dech.

cena: 139zł/godzina – 599zł/dzień

Lokalizacja: 2 piętro NCŻ AWFiS/ dojazd windą/ wejście schodami

Sala wyposażona w dziesięć monitorów i rzutnik multimedialny. Idealna do przeprowadzenia teorii na różnego rodzaju kursach. W pomieszczeniu obok znajduje się symulator żeglarski, narzędzie pomocne w nauce zwłaszcza podczas niepogody.

cena: 39zł/godzina – 199zł/dzień

Lokalizacja: 3 piętro NCŻ AWFiS /dojazd windą/ wejście schodami

Półokrągła sala wykładowa ze stołami przystosowanymi do map. W centralnym punkcie pomieszczenia znajdziemy biurko, zza którego ukazuje się panoramiczny widok rozciągający się od Zatoki Gdańskiej przez Rezerwat Przyrody “Ptasi Raj” po Rozlewisko Wisły Śmiałej.

cena: 69zł/godzina – 299zł/dzień

Lokalizacja: 2 piętro NCŻ AWFiS /dojazd windą/ wejście schodami

Kameralna sala, w której poza biurkiem znajdziemy również fotele z kanapą sprzyjające mniej zobowiązującym rozmowom. Z okien szerzy się spokojny widok na marinę. Wystrój sali uznaje się za elegancki i idealny do spotkań w mniejszym gronie.

cena: 39zł/godzina – 199zł/dzień